26 січня, не зважаючи на свій вихідний, 19 ентузіастів Вараського ліцею №1 відвідали у м.Рівне мотивуючий захід, присвячений обговоренню ідей та викликів старшої профільної школи.
Команда авторів презентувала модельні програми та навчально-методичні матеріали для 4 галузей: мовно-літературної, математичної, історичної та природничої.
Реформа СПШ має на меті дати підліткам можливість самостійно формувати свою освітню траєкторію, бути відповідальними за свій вибір.
Старшокласники обиратимуть профіль навчання та предмети залежно від інтересів та планів на майбутнє.
Наш ліцей першим в області розпочне пілотування змісту СПШ. Бути першими – відповідально і трішки лячно.
Але сьогодні ми відчули підтримку від команди ідеологів реформи. І, як кажуть, очі бояться, а руки та творчий розум – роблять!
Ніхто не обіцяє, що буде легко. Але точно буде цікаво і по-новому!
У взаємодії , співпраці, співдружності готові співтворити!



