Зустріч молодих педагогів з представники керівництва Рівненської АЕС

Представники керівництва Рівненської АЕС з метою налагодження плідної співпраці у межах профорієнтаційної роботи та підтримання позитивного іміджу атомної енергетики зустрілися із педагогами закладів освіти Вараської територіальної громади.

Зустріч атомників та освітян відбулася 28 вересня 2022 року в інформаційному центрі РАЕС «Полісся».

Від нашого ліцею участь взяли такі учителі:

• Дукач Тамара – вчитель інформатики, технологій та робототехніки
  • Ясюк Ірина – вчитель англійської мови
  • Савчук Марія – вчитель англійської мови

Енергетики розповіли про роль Рівненської АЕС в атомній енергетиці України, плани щодо будівництва нового енергоблоку та реконструкції магістральної теплової мережі міста-супутника, про персонал електростанції та об’єкти соціальної інфраструктури на її балансі, профтехучилище тощо. Молоді вчителі ознайомилися із освітніми проєктами та благодійними заходами РАЕС. Також учасники зустрічі обговорили важливість підготовки кадрового потенціалу для електростанції ще зі шкільної лави. Отримавши відповіді на низку запитань, освітяни переконалися у високому рівні фізичного захисту та експлуатаційної безпеки електростанції. Результатом зустрічі стало окреслення планів щодо подальшої співпраці.

☝️ «Нам важливо розуміти, що місто, живучи поруч з ядерним об’єктом, почуває себе в безпеці. Ми обговорили певні питання, що стосуються подальшої співпраці в напрямі профорієнтації молоді, розвитку освітніх закладів, а також щодо оздоровлення вчителів на РОК «Біле озеро» та в санаторії-профілакторії РАЕС», – відзначив т.в.о. генерального директора підприємства Павло Ковтонюк.

📢 «Сьогоднішня зустріч – доволі корисна, адже молоді педагоги, дехто з них лише закінчив навчальний заклад, мають орієнтуватися, на якій території він чи вона живе та який важливий об’єкт тут функціонує. Цінним також є те, що новоспечені освітяни познайомилися із лідером електростанції, який очолює і формує колектив атомників, для того, щоб формувати у майбутньому власну команду та ставити перспективні цілі. Впевнена, подальше партнерство буде позитивним. Ми вже отримали вдвічі більше заявок, аніж минулоріч від учнів на участь у «Ядерній школі РАЕС». Дуже сподіваємося на продовження «ІТ-школи» або ж уроків хімії в лабораторіях підприємства, тож з нетерпінням очікуємо на нові спільні проєкти. РАЕС, місто та освіта – це єдина ціле, які не можуть існувати одне без одного і ми хочемо зробити нашу співпрацю ще потужнішою та розширити її для усієї громади», – підсумувала начальниця Управління освіти Вараської ТГ Олена Корень.