Знайомство з професією військовослужбовця

22 березня 2018 року учні школи взяли участь у «Дні відкритих дверей», що проводився військовою частиною №3045. Керівництво підрозділу організувало для старшокласників цікаву екскурсію, під час якої  учні мали можливість ознайомитися з історією Національної гвардії України, її основними завданнями та безпосередньо діяльністю в/ч 3045.

Було проведено кілька військово-тактичних занять. Особливу цікавість викликало знайомство з бронетехнікою та стрілецькою зброєю. Учні залюбки приміряли на себе екіпірування нацгвардійців, тренувалися у неповному розбиранні та складанні автомата, відпрацьовували елементи дій військовослужбовців у складі механізованого відділення.

Адміністрація ЗНЗ №1 висловлює щиру вдячність керівництву в/ч 3045 за співпрацю та допомогу у військово-патріотичному вихованні підростаючого покоління.