Заняття гуртка «Джура» на базі в/ч 3045

З нагоди Дня Гідності та Свободи вихованці гуртка «Джура» відвідали навчальне містечко військової частини 3045 Національної гвардії України. Для гуртківців було організовано та проведено заняття з вогневої підготовки, а саме навчальні стрільби з використанням мультимедійного тиру.

Під керівництвом інструктора, офіцера групи бойової та спеціальної підготовки Сергія Матвійчука учні відпрацювали та вдосконалили навики стрільби із стрілецької зброї. Технічне забезпечення було організоване оператором мультимедійного тиру Олексієм Захаровим. Заняття пройшло цікаво та результативно. Як підсумок, у кінці заняття гуртківці здавали норматив, який всі виконали успішно. Були в учнів і результати, якими гордилися б і професійні військові, а саме 50 очок із 5 пострілів набрали Поймінов Максим (зброя «ГЛОК») та Макарчук Віталій (зброя «ПМ»).

Інформаційний супровід заняття забезпечив начальник групи документального зв’язку Анатолій Ціпкайло.

Висловлюємо щиру вдячність керівництву в/ч 3045 та вищезгаданим військовослужбовцям за співпрацю та допомогу у вихованні підростаючого покоління.