Заходи протипожежної безпеки, що проведені у Вараській ЗОШ №1 протягом 2019 року

1. Навчання і перевірку знань з пожежної безпеки пройшли навчання троє посадових осіб.
  2. Розроблено та розміщено в усіх кабінетах інструкції щодо дій працівників у разі виникнення пожежі.
  3. Наказом по школі призначено осіб, відповідальних за пожежну безпеку в кабінетах; у кожному приміщенні розміщено таблички з інформацією про працівників , які відповідають за пожежний стан.
  4. На кожному поверсі є плани евакуації, з якими класні керівники ознайомили учнів та розглянули усі можливі шляхи евакуації з навчальних кабінетів.
  5. Двічі нарік проводяться планові інструктажі з пожежної безпеки  з педагогічними працівниками, технічним персоналом та здобувачами освіти. У грудні проведено позаплановий інструктаж.
  6. Щорічно проводяться навчальні протипожежні тренування.
  7. Цьогоріч проведено ремонтні роботи окремих приміщень школи з заміною обладнання електромережі .
  8. Здійснено заміри опору ізоляції електрообладнання.
  9. Проведено технічне обслуговування вогнегасників та придбано додаткові вогнегасники.
  10.  Виготовлено проектно-кошторисну документацію по встановленню автоматичної системи пожежної сигналізації  та оповіщення людей.