Захисти життя від пожежі

Уміти діяти швидко, правильно  у разі виникнення пожежі  – мета  проведення Тижня пожежної безпеки, який проходив з 24.10.2016 по 28.10.2016 року. Упродовж тижня учні початкових класів мали змогу переглянути мультфільми  «Фокс і Трот поспішають на допомогу»  та «Пожежа». Для учнів 3-х класів класний керівник 3-В класу Новак С.П. провела цікаву повчальну програму «Вогнехвостик», а учні 5-В класу змагалися у вправності під час вікторини «Будь обережним з вогнем», яку підготувала вчитель ОБЖ  Єсик О.В. Також для  учнів було організовано екскурсію до пожежної частини міста, під час якої діти ознайомилися із технікою, яка рятує людей у пожежі та із спецодягом працівників, почули повчальні історії із життя пожежних. Підсумком проведення Тижня стало відпрацювання евакуації учасників навчально-виховного процесу у разі виникнення пожежі. Усіх було евакуйовано вчасно. Крім того, напередодні канікул класні керівники провели інструктаж з БЖД учнів під час осінніх канікул.