XX обласна спартакіада школярів Рівненщини з шахів

Учні Вараша – бронзові призери XX обласної спартакіади школярів Рівненщини з шахів.

9 грудня в Центрі інтелектуального розвитку “Сузір’я” міста Костопіль відбулися фінальні змагання з шахів та шашок в залік XX обласної спартакіади школярів Рівненщини. Шість кращих колективів з шашок та шахів за підсумками відбіркових змагань провели одноколовий турнір за титул найсильнішої збірної (два хлопці + дівчина).

Юні шахісти, у складі Кота Андрія, учня 10-Б класу ЗОШ№1, Лобанова Данила, учня 8-А класу ЗОШ№1, Лосінець Катерини, учениці 10-А класу ЗОШ№3, вибороли ІІІ місце, поступившись лише командам Рівного та Костополя.

Команда шашистів, у складі Гупала Миколи, учня 10-В класу, Ковальчука Дмитра, учня 8-Д класу та Заруцької Валерії, учениці 9-В,(всі є учнями ЗОШ№1) зайняла 5 місце.

Вітаємо команди та  керівника гуртка «Шахи» ЗОШ№1- Олександра Макоєдова!!! Зичимо подальших перемог, успіху і натхнення працювати та розвиватися!!