Виховуємо майбутнє України на прикладах сучасних Героїв

Напередодні Дня Збройних Сил України у Вараській ЗОШ №1 відбулася зустріч старшокласників з учасниками АТО. Захід було організовано з метою підняття військово-патріотичного духу старшокласників, популяризації військових професій та формування готовності до захисту та оборони нашої держави.

З цікавістю учні слухали розповіді підполковника Андрія Майданюка, підполковника Ярослава Кузло, старшого лейтенанта Миколи Волоса, старшого прапорщика Івана Грищенка, молодшого сержанта Максима Міщука. З особливою теплотою спілкувалися з школярами Микола Волос та Максим Міщук, адже вони випускники ЗОШ №1 і все для них тут рідне та знайоме.

Про різні події розповідали учасники бесіди, адже кожен виконував певні специфічні завдання, але всі закінчували думкою, що війна, заставляє по іншому оцінювати проблеми, які супроводжують наше мирне життя, формує нові життєві цінності та в цілому кардинально змінює світогляд людини.

Окрім того, під час бесіди військовий комісар Я. Кузло розповів про роботу, яка проводиться Вараським МТЦК та СП. Зокрема, була надана інформація щодо умов вступу до військових навчальних закладів та спеціальностей, які можна там здобути. Заступник начальника Вараського відділу поліції підполковник Андрій Майданюк розповів про роль та участь поліцейських формувань у зоні бойових дій та основні завдання поліції по роботі із підростаючим поколінням на місцях, зокрема у місті Вараш.

Бесіда пройшла цікаво та змістовно. Про це свідчить те, що замість однієї запланованої години вона тривала вдвічі більше.

На завершення майбутні призовники продемонстрували свої практичні вміння та навики у неповному розбиранні та складанні основної індивідуальної зброї українського війська автомата Калашникова.

Адміністрація ЗОШ №1 щиро дякує вище згаданим учасникам зустрічі за співпрацю та допомогу у вихованні підростаючого покоління.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *