Вітаємо зі святом останнього дзвінка!

Щиро вітаємо вас зі святом Останнього дзвінка, що символізує закінчення навчального року!

Упродовж року на цю мить з нетерпінням чекають і діти, й дорослі. Останній шкільний дзвінок для кожного лунає по-різному. Для тих, кому належить ще продовжити шкільне навчання, він радісно сповіщає про початок веселих літніх канікул. Тож від усього серця бажаємо учням молодших та середніх класів гарного й цікавого відпочинку, набратися незабутніх вражень та сил перед початком нового етапу навчання.

А для випускників шкільний дзвінок пролунає востаннє, нагадуючи про те, що дитинство закінчилося і вони стали дорослими людьми.

Нехай відлуння цього останнього дзвінка для вас залишиться спогадом про безтурботне, щасливе дитинство. Ви вирушаєте у самостійне доросле життя. Бажаємо, щоб цей шлях був щасливий, сповнений гарними подіями і здобутками. Віримо, що ви реалізуєте власні здібності, таланти, побудуєте  успішну долю, будете гідними творцями свого життя. Адже ви – надія нашої країни, люди, від яких залежить, якою в майбутньому стане Україна.

Висловлюємо безмежну подяку вчителям за їхню щоденну натхненну, самовіддану, невтомну творчу роботу, за терпіння, віру в здібності й таланти своїх учнів, за знання, які Ви віддавали своїм вихованцям. У численних конкурсах, олімпіадах, змаганнях цього навчального року наші вихованці були одними з кращих.

А всім батькам зичимо, щоб діти обов’язково виправдали ваші батьківські надії та стали гідним продовженням свого роду.

Тож вітаємо усіх із святом Останнього дзвінка, з успішним закінченням ще одного навчального року, який кожному подарував нові знання, нові враження, нові звершення і плани на майбутнє!

З повагою адміністрація Вараського ліцею №1