ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ І етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт

16-17 січня 2023 року відбувся І етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України. На розгляд журі Конкурсу учнями 7-11 класів ЗЗСО Вараської територіальної громади було подано 43 роботи у 23-х секціях 10-ти наукових відділень.

Серед учасників Конкурсу було 2 представники нашого ліцею.

Учень 11-А класу Віктор Килюх виборов І місце захищаючи роботу “Вербалізація контексту сучасних англомовних пісень” у відділенні мовознавства, секція “Англійська мова”; науковий керівник Липовська Людмила Петрівна.

Учениця 11-А класу Софія Матвіюк посіла І місце з роботою ” Колонізація Марса: від мрій до реальності” у відділенні фізики та астрономії, секція “Астрофізика та космічні дослідження”; науковий керівник Приходько Надія Андріївна.

Віктор та Софія будуть представляти свої роботи у ІІ етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН.

Щиро ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ та їхніх НАСТАВНИКІВ! Дякуємо за співпрацю, яка приносить позитивні результати! Бажаємо натхнення, наполегливості та успіхів у подальших інтелектуальних змаганнях!