Вітаємо обдарованих учнів!

Обдаровані діти – золотий запас нації, її інтелектуальна еліта, гордість і надія України, джерело її авторитету  у  світі. Не варто доводити, що кожна нація сильна своїми талантами, а талант завжди родом з дитинства. Август Бебель сказав: «Генії не падають з неба, вони повинні мати можливість отримати освіту й мати умови для розвитку».  Тож кожна дитина може стати успішною в житті, досягти значного успіху, знайти себе у суспільстві, реалізувати свої можливості на повну силу.

Уже стало хорошою традицією обдаровану молодь міста, переможців Всеукраїнських олімпіад і конкурсів усіх рівнів нагороджувати, вітати з навчальними, інтелектуальними досягненнями щороку на святі обдарованих учнів. І цьогорічне свято, яке відбулося 20 травня у затишній актовій залі нашої школи, є гідним продовженням цієї чудової традиції навіть в умовах карантину. Нагородження інтелектуальної еліти міста відбулося за участі міського голови С.Анощенка, заступника міського голови А.Кречика, начальника управління освіти О.Корень, завідувача методичного кабінету закладів освіти Н.Кремінської, представників народного депутата В.Мялика, дітей-переможців.

З теплим вітальним словом звернулася до присутніх директор школи Н.Середа, яка подякувала учням за велику перемогу в предметних  учнівських олімпіадах, інтелектуальних, творчих конкурсах, які завдяки праці, досвіду, вмінню, що вкладають у них учителі, досягнули такого високого рівня.

Усі присутні гості висловили слова вдячності переможцям та вчителям за те, що своєю наполегливою працею й досягнутими значними результатами  прославили наше місто на теренах освіти Рівненщини.

Вже котрий рік поспіль учні нашої школи є кращими із кращих не тільки серед обдарованої учнівської молоді міста, а і області. Лобанов Данило, учень 10 класу, виборов найбільшу кількість призових місць на міському та обласному рівнях у предметних учнівських олімпіадах і був відзначений грамотами виконавчого комітету Вараської міської ради та грошовою винагородою, а також отримав премію міського голови за номінацію «Інтелект року». Ще один учень 10 класу Бойко Владислав також був відзначений грамотами виконавчого комітету Вараської міської ради та грошовою винагородою і отримав премію міського голови за  номінацію «Інтелект року». Обох учнів привітали представники народного депутата В.М’ялика та вручили грамоти і грошові винагороди, а також подяки батькам цих учнів.

Грамотами та грошовими винагородами були відзначені ще 12 переможців ІІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад, турнірів, ІІІ етапу Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Т.Шевченка, а саме:

– Кмін Денис – учень 6 класу;

– Панченко Зоя – учениця 9 класу;

– Лаврусік Денис – учень 9 класу;

– Бондаренко Максим – учень 9 класу;

– Апончук Олег – учень 9 класу;

– Луць Вікторія – учениця 9 класу;

– Литвинчук Ілля – учень 9 класу;

– Слобода Ірина – учениця 9 класу;

– Тарасюк Олександр – учень 10 класу;

– Позднякова Олександра – учениця 10 класу;

– Талах Владислав – учень 11 класу;

– Дулько Діана – учениця 11 класу.

Грамотами виконавчого комітету Вараської міської ради та грошовими винагородами були відзначені Грушевська Тетяна Володимирівна та Мамчич Мирослава Сергіївна, які підготували найбільше переможців олімпіад обласного рівня. За перемогу в обласному конкурсі шкільних бібліотек грошовими винагородами і грамотами  виконавчого комітету були відзначені і бібліотекарі школи Омельчук Світлана Іванівна та Лихач Ніна Павлівна.

Ця щорічна подія вшанування обдарованої, талановитої молоді міста ще раз дала змогу пересвідчитися, яких талановитих дітей плекає педагогічний колектив Вараської ЗОШ №1.