Відзнаки наших педагогів до Дня працівників освіти

ВІТАЄМО та ПИШАЄМОСЯ!!!

Щиро вітаємо нашу директорку, Середу Наталію Антонівну, із заслуженим визнанням та нагородами на честь професійного свята: Грамотою Міністерства освіти і науки України та Грамотою Рівненської АЕС. Школа – це величезний механізм. І те, що весь цей складний організм працює злагоджено та на високий результат, безумовно, результат вдалого керівництва!

Вітаємо заступницю директора з навчальної роботи Бондар Людмилу Анатоліївну, яка стала однією з 10 освітян Рівненщини, що отримали вагому відзнаку в галузі освіти – обласну премію за здобутки у роботі та з нагоди Дня працівників освіти! Така премія вручається вперше і відразу наша колега серед лауреатів!

Вітаємо вчителя початкових класів Яруту Валентину Іллівну з нагородженням Почесною грамотою управління освіти і науки Рівненської обласної державної адміністрації за відданість роботі та творчий підхід до освітнього процесу.

Вітаємо заступницю директора Герман Олену Вікторівну з нагородженням Грамотою управління освіти виконавчого комітету Вараської міської ради за наполегливість та сумлінне виконання посадових обов’язків.

Бажаємо Вам, колеги, наснаги, творчого горіння та ще вищих нагород!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *