Вічна пам’ять…

Гірка звістка про непоправну втрату сколихнула колектив Вараського ліцею №1 – на 49-ому році перестало битися серце  учителя початкових класів Березного Миколи Петровича. Життя його обірвалося в повному розквіті сил і творчих планів. Тяжкої, непоправної втрати зазнали рідні, колеги, учні.

За  роки своєї педагогічної діяльності Микола Петрович  відкрив шлях у казкову країну знань не одному поколінню, навчив дітей  старанно тримати ручку маленькими пальчиками, сміливо виводити перші  літери, читати слова по складах, уважно рахувати, а ще… «писати свою  книгу життя».

Він був людиною прекрасної душі, доброго серця, проте вирізнявся стійкістю, силою духу, витримкою у двобої з підступною хворобою.  Та раптом списався у руках педагога той шматочок шкільної крейди, обірвалася ниточка життя…

Він чесно і гідно прожив  життя, залишивши по собі плоди своїх добрих справ, які завжди будуть сильнішими за смерть.

У цей скорботний час розділяємо невимовний сум і тугу його близьких і рідних. Світлий, добрий спомин про Миколу Петровича  назавжди залишиться в серцях тих, хто його знав, любив і поважав, хто жив і працював поруч із ним, кого він  навчав.

Колектив Вараського ліцею  №1.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *