Вічна пам’ять

Життя не стоїть на місці … Одні приходять у цей світ, а інші його залишають.
Гірка звістка сколихнула колектив Вараської загальноосвітньої школи №1. На 56-ому році пішов із життя вчитель історії Жуковський Володимир Броніславович, який уже перебував на заслуженому відпочинку.
Молодим, енергійним прийшов він у наш колектив і понад 30 років віддав навчанню та вихованню підростаючого покоління. Сьогодні ми згадуємо його як хорошого талановитого учителя, професійна майстерність якого відкривала дітям невичерпну силу знань.
Більше ніколи не світитиме для Володимира Броніславовича весняне сонце, не дошкулятимуть надмірні дощові дні, але мудрі зерна науки, щедро засіяні в душі його учнів ще довго проростатимуть світлою пам’яттю.
У ці скорботні дні розділяємо невимовний сум і тугу його близьких і рідних. Добрий спомин про Володимира Броніславовича назавжди залишиться в серцях тих, хто його знав, любив і поважав, хто жив і працював поруч з ним, кого він навчав.
Нехай Господь Бог прийме Його душу до свого Царства та дарує життя вічне. Світла йому пам’ять.