Вчитель року-2020!

20-21 лютого відбувся ІІ (обласний) тур всеукраїнського конкурсу “Учитель року – 2020”, у якому на високому рівні представила школу та освіту нашого міста вчитель історії Микулінська Тетяна Данилівна.  За результатами фахових  змагань  Тетяна Данилівна стала лауреатом Конкурсу в номінації “Історія”, виборовши ІІ місце.

Вчительський та учнівський колективи щиро вітають лауреата Конкурсу, яка гідно пройшла непрості випробування та склала іспит на професійну майстерність.

Дорога Тетяно Данилівно! Ваша участь у конкурсі “Учитель року” стала можливістю заявити про себе як про відважну, фахово компетентну, творчу особистість. Ви перемогли свої вагання, повірили у свої сили, розкрили свої професійні здібності, поділитись власним досвідом з колегами, взяли щось найцінніше для подальшого свого зростання. Ви саме той вчитель, що може, вміє, хоче та постійно шукає нові педагогічні можливості, той вчитель, кому доля відкриває великі перспективи, щоб і надалі підніматися сходинками до нових вершин професійної майстерності.

Ми дякуємо Вам за натхненну працю, неповторність, творчу наснагу. Ви даруєте дітям не лише знання, а й надихаєте, зацікавлюєте та мотивуєте. Міцного здоров’я Вам, щастя, невичерпної енергії, оптимізму, творчих здобутків, сили та наснаги. Нехай кожен день приносить Вам радість і задоволення від зробленого, а  щирість і талант знаходять відгук у серцях вихованців. Нових Вам злетів, нових перемог, бажання творити, мріяти і просто жити!!!