«Учитель року-2020»-І тур

“Найкращий учитель той, хто, духовно спілкуючись з дитиною, забуває, що він учитель і бачить у своєму учневі друга, однодумця. Такий учитель знає найпотаємніші куточки свого вихованця, слово в його устах стає потужнім знаряддям впливу на молоду людину”.  Саме такими словами В. Сухомлинського можна охарактеризувати двох вчителів нашої школи, Микулінську Тетяну Данилівну, вчителя історії та Волочнюк Маргариту Михайлівну, вчителя хімії, які 11 і 12 грудня, брали участь у І (зонального) турі професійного конкурсу «Учитель року-2020». Педагоги змагалися у 5-ти конкурсних  випробуваннях:

– у номінації «Хімія» – «Контрольна робота», «Методичний практикум», «Практична робота», «Урок», «Хімічний експеримент»;

– у номінації «Історія» – «Методичний експромт», «Методичний практикум», «Практична робота», «Тестування», «Урок».

Складними й напруженими були конкурсні дні, кожен із учасників показав високий  фаховий та професійний рівень, презентував цікаві інноваційні методи та форми роботи, психологічні прийоми, індивідуальні та групові підходи, демонстрував нові педагогічні ідеї, шукав свою педагогічну стежку до душі й серця кожного учня під час проведення конкурсного уроку. 

У марафоні педагогічних ідей і думок швидко пролетіли ці два конкурсні дні для Тетяни Данилівни та Маргарити Михайлівни. Всі тривоги уже позаду, підсумки конкурсу підбито. В номінації «Історія» за результатами фахових випробувань було визначено переможцем Микулінську Тетяну Данилівну.

Волочнюк Маргарита Михайлівна в номінації “Хімія” стала лауреатом даного Конкурсу з відривом у 0,2 бала від І місця.

Вчительський та учнівський колективи щиро вітають своїх переможців, які гідно пройшли непрості випробування та склали іспит на професійну майстерність, бо для кожного з них школа – це життя, а вчительський талант – це, насамперед, покликання і невтомна праця.

Дорогі наші колеги! Ми дуже цінуємо Ваш високий професіоналізм і пишаємося Вами! Ви є провідниками нових педагогічних ідей, еталоном педагогічної майстерності, представниками інтелектуальної еліти української освіти.  Ми щиро дякуємо Вам за Вашу натхненну і самовіддану  працю, неповторність та творчу наснагу, за частку душі, яку Ви даруєте дітям. Нехай кожен день приносить Вам радість і задоволення від зробленого, а ваші  щирість і талант знаходять відгук у серцях ваших вихованців. Нехай Ваша щоденна самовіддана праця буде легкою і радісною, сповненою творчості та натхненням до нових звершень.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *