Учні та працівники Вараського ліцею №1 приєдналися до ряду акцій з нагоди Дня захисника України.

Напередодні Дня захисника України у навчальному закладі  були організовані та проведені заходи, спрямовані на формування кращих якостей юних громадян, допомогу дітям, які проживають у прифронтовій зоні, вшанування бойового подвигу захисників України. Зокрема, в ліцеї  були проведені  акції: «Обереги для захисників», «Смаколики для військових», «Поділись теплом свого серця». 

 В рамках цих заходів, працівники та учні школи провели масштабний збір одягу, іграшок та канцелярії, які були відправлені у прифронтову зону. Без уваги не залишились і постраждалі в наслідок пожеж на Сході України. Теплий одяг, ковдри, подушки, зимове взуття – все це було передано волонтерам, які дбають про наших військових. Аби зігріти не лише тіла, а й душі захисників, школярі разом з вчителями створювали своїми руками обереги для солдатів, малювали листівки, писали листи, а на уроках трудового навчання готували смаколики. 

Варто відмітити, що кількість зібраних речей перевершила усі сподівання. За це висловлюємо велику подяку усім, хто не залишився байдужим і приєднався до оголошених заходів. Сподіваємося, що тепло сердець юних та дорослих благодійників нашого ліцею зігріє душі та тіла захисників, дітей, та потерпілих від пожеж на Сході України.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *