Тиждень права

У рамках відзначення Всеукраїнського дня права у навчальному закладі  з 09 по 13 грудня проведено  заходи, мета якого ‒ підвищення ролі правової освіти серед школярів, виховання поваги до закону і прав людини.

Класними керівниками упродовж тижня  на  годинах  спілкування проведено цікаві і змістовні заходи: усні журнали, бесіди, вікторини на теми «Знати сьогодні, щоб жити завтра», «Твоя правова культура», «Немає прав без обов’язків», «10 причин сказати «Ні» насильству», «Дивись на нас, як на рівних», «Людина не товар» .

  Так, в рамках Всеукраїнського тижня права в 3 –Д класі був проведений виховний захід «Права дитини».  Мета якого ознайомити  дітей  з  Конвенцією  Організації Об’єднаних  Націй  про права  дитини, розвивати  вміння користуватися   своїми  правами, формувати  правовий  світогляд, виховувати  повагу  до прав  та  основних  обов’язків  людини.

  У коридорах школи розміщено інформаційні постери «Булінг – порушення моїх прав».

Навчальний заклад тісно співпрацює з ВП РАЕС , працівники якої теж долучились до проведення заходів. Так для  учнів 8-9 класів вчителем правознавства ПТУ – 12  Скібчик А.В. було проведено урок-лекцію на тему «Права май, а про обов’язки не забувай».

На завершення  учні школи взяли участь в інтелектуально-розважальному конкурсі «Правничі ігри»,  який провели працівники відділу Національної поліції м.Вараш.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *