Тиждень початкової школи

Одним із найважливіших завдань сучасної початкової школи є розвиток пізнавальної активності молодших школярів, формування у них допитливості, бажання пізнавати нове. Серед найбільш дієвих способів формування нового ставлення до навчання і пізнання є проведення ТИЖНЯ ПОЧАТКОВИХ КЛАСІВ. Такий тиждень нещодавно було проведено у школі №1

У проведенні тижня активну участь взяли учні 1- 4 класів. Метою тижня було:
– створення у навчально-виховному процесі атмосфери успіху, що сприятиме розвитку особистості дитини, розкриттю унікальних здібностей вихованців, відчуття радості за свої досягнення, віри у власні сили, наполегливості у подоланні труднощів.

Кожен день проходив під певним гаслом:

ПОНЕДІЛОК. День здоровя.  Доки здоровя служить, то людина не тужить

ВІВТОРОК. День  мови.   Мов поганих не буває, є лише погані язики…

СЕРЕДА.   День математики. В світі немає місця для непривабливої математики. (Р. Харді).

ЧЕТВЕРДень природи.      Буду я природі другом.

П’ЯТНИЦЯ.   День музики та ритміки      Музика, як казкамузика — жива.

Завершився Тиждень початкової школи святковою лінійкою, на якій були підведені підсумки, нагороджені переможці конкурсів та олімпіад «Юне обдарування».

Тиждень закінчився, але продовжується праця вчителів, які пробуджують у дітей творчість і пізнання, підтримують інтерес та бажання вчитися. А учні і їхні батьки довели вкотре, що вони у нас – найрозумніші, найталановитіші.