Тиждень рідної мови

Уже традиційно у перші тижні листопада в нашому навчальному закладі урочисто проходить Тиждень української мови, приурочений до Дня української писемності та мови, який всі українці світу відзначають 9 листопада.

Учителі української мови та літератури упродовж тижня організували проведення ряду заходів. Учні 9-11 класів стали учасниками Всеукраїнського радіодиктанту національної єдності.

Серед учнів 7-х класів Ковалишиною В.С. проведено конкурс на кращий твір «У мові сила народу». Усі охочі мали змогу протягом тижня ознайомитися з літературною газетою – календарем «Словосвіт»,  довідками про писемність, літературу  у рубриках «На часі», «До витоків» та «Сучасність». Крім того, учні підготували інформацію про письменників Рівненщини. Учасниками цього проекту стали учні 10-х класів під керівництвом Максімової О.А.

Учні 9-В класу ( кер. Тєтєнєва Ж.В.) оформили виставку плакатів «День української писемності та мови», а педагог-організатор Остапова Н.І. – фотовиставку «Вишиванка – душа народу».

Діти, які відвідують заняття гуртка «Театральне мистецтво», побували на зустрічі з письменником, фольклористом та художником Валерієм Войтовичем.

Цікаво, емоційно насичено пройшли мовознавчі турніри «Рідну мову буду знати, берегти і шанувати»  (підготувала у 5-Г класі  вч. Босик О.В. ),

«Ці веселі звуки й букви» (у 5-Д класі провела Мельник О.М.)

та інтелектуальна філологічна гра «Мова калинова», яка відбулася між учнями 6-А ( вч. Пашко Н.М. та Мельником С.С.).

Класний керівник 7-А класу Басюк Л.Ю. провела пізнавальну виховну годину «День писемності».

Педагог-організатор Килюх Н.І. та учнівське врядування школи стало ініціатором акції «Дивись, слухай, читай українське». У фойє школи розмістили міні-реклами сучасних українських фільмів, на перервах лунала українська пісня, а учні представили селфі з книгами сучасних письменників, які вони читають.

09 листопада стартував І етап Міжнародного конкурсу з української мови ім. П.Яцика, учасниками якого у цей день слали учні 3-4 класів.