Тиждень пожежної безпеки

«Запобігти. Врятувати. Допомогти.» – гасло заходів, які були проведені з 05 по 09 листопада у Вараській загальноосвітній школі №1 в рамках тижня пожежної безпеки.
Учні 6- х класів напередодні побували у пожежній частині, ближче познайомилися зі специфікою роботи борців з вогнем. А до четвертокласників на заняття з основ здоров’я завітав начальник ДПРЧ-12 ДПРЗ-6 ГУ ДСНС України у Рівненській області Семеніхін Ю.В. Він розповів дітлахам про види пожеж, звернув увагу на причини їх виникнення. Цікавило школяриків, чим саме можна гасити різні пожежі і чи приймуть повідомлення про виникнення небезпеки від дитини. Особливу увагу присутніх Юрій Вікторович звернув на те, як не слід діяти у випадку виникнення пожежі і яку відповідальність нестимуть батьки, якщо діти жартома повідомлять про осередок займання.
Вчитель основ здоров’я Дейнека О.М. провела майстер класи з надання першої долікарської допомоги.
Крім того упродовж тижня класними керівниками було проведено тематичні години спілкування, виставка малюнків. Малеча повторила правила поводження з вогнем, переглянувши мультфільми «Фок і Трот поспішають на допомогу».