Тиждень безпеки дорожнього руху

З 12 по 16 листопада у Вараській загальноосвітній школі І-ІІІ ст. №1 було проведено ряд заходів в рамках Всеукраїнського тижня безпеки дорожнього руху.
Класні керівники провели Єдиний урок «Безпека на дорозі – безпека життя».
Майстер-клас з надання домедичної допомоги «Знаю, вмію, врятую» для учнів 8-х класів показала учитель ОБЖ Дейнека О.М. Діти практикувалися у накладанні джгутів, пов’язок, вчилися діяти правильно у змодельованих ситуаціях та відпрацьовували непрямий масаж серця.
Питанням дорожнього руху та допомозі потерпілим під час дорожньо-транспортних аварій були присвячені тематичні уроки «Руху правила єдині – поважати їх повинні!» у 5-7 класах, які провела учитель ОБЖ Єсик О.В.
Команди учнів 5х класів змагалися між собою у брейн – ринзі «Дорожні знаки». Під час гри, змагання діти підсумували вивчене про дорожні знаки та їх значення. А також вчилися правильному поводженню на дорозі. Захід організовано та проведено педагогом-організатором Базан О.В.
Упродовж тижня діти переглянули відеоролики на тему «Безпека пішоходів – у руках самих пішоходів!»