Сучасність

Е-mail:    kuzn_sch1@meta.ua

Дата введення в експлуатацію:  1 вересня 1975 року

Адміністрація школи:

Директор школиСереда Наталія Антонівна,    e-mail: kuzn_sch1@meta.ua,  тел: 2-26-37

Заступник директора з навчальної роботи Бондар Надія Іванівна ,  e-mail: bondar.n56@gmail.com

Заступник директора з навчальної роботи Остаповець Лариса Адамівна,  e-mail: ostapovec.52@gmail.com , тел: 2-46-07

Заступник директора з навчальної роботи Огородник Надія Антонівна,  e-mail:  ogorodnik_n@meta.ua, тел:  2-46-07

Заступник директора з виховної роботи Пашко Ніла Миколаївна , e-mail:  pashko.n70@gmail.com

Заступник директора з навчальної роботи Бондар Людмила Анатоліївна,  e-mail: olesh1979@gmail.com  тел:  2-46-07

Заступник директора з господарчої роботи Богдан Олександра Данилівна,    тел:  2-30-33

Голова ради школи – Кузнєцова Тетяна Василівна

Голова профспілкового комітету Середенко Іванна Вікторівна

Голова учнівського самоврядування – Остапов Антон

Школа    налічує:

• всіх працівників – 153
  • педпрацівників –117
  • учнів – 1319
  • обслуговуючий персонал – 36
  • медпрацівників –2
  • бібліотекарів – 2

У тому числі:

спеціалістів вищої категорії – 70

– спеціалістів І категорії –17

– спеціалістів ІІ категорії –17

– спеціалістів – 13

Мають педагогічні звання:

• «вчитель-методист» – 19,
  • «старший вчитель» –29.

Нагороджені нагрудним знаком:

«Відмінник освіти України» – 4,  «Василь Сухомлинський» – 1, « За заслуги перед містом» – 2,
Нагороджено почесними грамотами Міністерства освіти України –12

Окремі  класи працюють за системою розвивального навчання, а також за програмами поглибленого вивчення:

• фізики та математики
  • української та англійської мов
  • історії
  • біології та географії

З 01 вересня 2014 року  школа стала учасником проекту «Інтелект України». Сутність проекту «Інтелект України» полягає не в насиченні дитини поглибленими знаннями, а у набутті нею, перш за все, необхідних навичок роботи з інформацією, аналізу, гнучкого творчого мислення, самоконтролю та самооцінки, швидких реакцій, раціональної організації навчальної праці; розвитку пізнавальних процесів — сприйняття, пам’яті, мислення, уяви й уваги; розвитку якостей особистості школяра — цілеспрямованості, працелюбності, організованості, охайності, наполегливості, волі тощо. Результати, новизну й цінність проекту позитивно оцінюємо не тільки ми, вчителі, а й батьки, що повірили у даний експеримент.

Протягом  існування закладу нагороджено:

• Золотою медаллю – 137 учнів
  • Срібною медаллю – 88 учнів

У школі обладнано: 3 кабінети інформатики, лінгафонний кабінет, кабінет біології, хімії, фізики, географії, основ здоров’я, 2 кабінети математики, 2 кабінети історії, кабінет  правознавства, кабінет української мови та кабінет української літератури, кабінет зарубіжної літератури, кабінет англійської мови, кабінет музичного мистецтва, 3 майстерні, спортивна та гімнастична зали, актова зала, бібліотека, кабінет соціально-психологічної служби, медичний кабінет, їдальня.

У закладі функціонують гуртки: «Сучасний танець», «Здоровим будь», «Юний ерудит», «Сила і спритність», «Стежинками природи», «Вокальний спів», «Доньки-матері», «Школа безпеки», драматичний гурток, гурток з шахів, гурток  з футболу.

Організовано роботу методичних об’єднань вчителів початкових класів, класних керівників, методичних об’єднань вчителів української мови та літератури, зарубіжної літератури,   іноземної мови, математики, фізики,  інформатики, трудового навчання, фізичного виховання, художньо-естетичного, природничого напрямків.

Навчальний заклад працює над науково-педагогічною проблемною      темою «Шляхи підвищення навчальних досягнень учнів».

Понад 10 років поспіль школа є лідером у спортивно-масовій роботі і виборює першість у міській Спартакіаді школярів.

У 2008-2009 навчальному році заклад посів ІІІ місце  в обласному конкурсі «Загальноосвітній заклад року». За результатами підготовки освітніх закладів до нового навчального року кілька років поспіль школа є найкращою.

Педагогічний колектив Кузнецовської ЗОШ №1 працює в режимі постійного розвитку, а головна мета творчого пошуку навчального закладу – плекання дитини як  творця власного життя і долі.