Стоп булінг!

З 16 по 20 вересня у навчальному закладі пройшли заходи в рамках Всеукраїнського тижня протидії булінгу. Соціально-психологічною службою виготовлено та поширено серед учнів пам’ятку “Не стань жертвою булінгу”, а також проведено тренінгове заняття у 8-Б класі на тему “Спілкування між однолітками”. На тематичних годинах спілкування класні керівники з дітьми вкотре обговорили проблему булінгу в учнівському середовищі: як діяти, коли стаєш жертвою насилля, до кого звернутися за допомогою, які є способи вирішення конфліктів та ін.. Старшокласники дізналися про такі види булігну, як секстінг та грумінг у процесі перегляду та обговорення соціальних роликів “Стоп секстінг” та “Stop bulling”. Для учнів 7-9 класів було організовано лекцію з елементами тернінгу, яку провели інженер управління кадрів ВП РАЕС Стрілець В.В. та психолог ІРЦ Рожновська Т.О. Гості нагадали вихованціям, які є форми насилля, як вони проявляються та впливають у подальшому на людину, та акцентували увагу на відповідальності неповнолітніх за такі дії.
Сподіваємось, що діти зрештою усвідомлять, наскільки поширеним та небезпечним є це явище, і завджи діятимуть у правовому полі, оминаючи конфлікти.