Сніговик FEST

Протягом зими у рамках Всеукраїнських спортивних заходів «Спортивна зима» учні шкіл та вихованці садочків мали можливість взяти участь у обласних конкурсах «Сніговик FEST», «Зимові рекорди» та «Зимова фортеця»

Цьогоріч кількість учасників сягнула 20 тисяч дітей. За правилами конкурсів, протягом зими у навчальних закладах проводили спортивні змагання з використанням лиж або ковзанів, будували високі сніговики та снігові фортеці.

Учні нашої школи, за підтримки педагогів-організаторів, долучилися до  «Сніговик FEST», провівши у школі власний Фестиваль сніговиків та, за підсумками конкурсу, вибороли ІІІ місце серед учасників області.

Вітаємо наших учнів! Бажаємо і надалі бути креативними та втілювати найсміливіші мрії в життя!!!