Серпнева педагогічна конференція

29.08.2017р. у Вараській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №1 було проведено щорічну серпневу педагогічну конференцію працівників освіти м.Вараш. Окрім працівників дошкільної, шкільної та позашкільної освіти, традиційно, на святі були присутні гості з міської ради, управління освіти і громадських організацій міста, серед яких міський голова С.Анощенко , представники служб та відділів міськвиконкому,   батьківської громадськості (Ю.Рабий), громадських організацій «Знати, щоб жити» (А.Сумленний), «Нове життя» (Є.Риндик), голова Вараської міської організації профспілки працівників освіти і науки В.Нікітчук,  «Кузнецовська муніципальна варта» , народний депутат України В. Яніцький. Слова вітань лунали від міського голови С. Анощенка, та запрошених гостей, начальник управління освіти О.Корень не лише привітала освітян з початком навчального року, а й наголосила на результативності проведеної роботи освітян за минулий рік і розповіла про плани на майбутнє.

Надзвичайно цікавими і насиченими майстеркласами були виступи педагогів з різних шкіл і садочків міста, зокрема, вчителів ЗОШ №1 заступника директора Бондар Н.І та вчителя інформатики Мамчич М. С. з темою “Комп’ютерні засоби і технології у навчально-виховному процесі сучасної школи”. Серед нагороджених освітян Грамотами виконавчого комітету Вараської міської ради була і наш вчитель математики Юсина Надія Іллівна.

Новітній формат конференції, нова сучасна актова зала школи №1, актуальні інноваційні акценти освітніх технологій надихали на рішучість та готовність до роботи у 2017-2018 навчальному році. Загалом на святі панувала дружня і тепла атмосфера.