Семінар-тренінг для вчителів англійської мови із теми «Використання соціальних сервісів Web 2.0 у освітньому процесі з іноземної мови»

11 квітня на базі Вараської загальноосвітньої нашої школи відбувся міський семінар-тренінг для вчителів англійської мови із теми «Використання соціальних сервісів Web 2.0 у освітньому процесі з іноземної мови». У тренінгу взяли участь 20 учителів англійської мови, які ознайомилися із завданнями, змістом і методологічними засадами використання сервісів Веб.2.0 в педагогічній діяльності; навчилися працювати в інтернет-сервісах: створювали пазли на безкоштовному онлайн-сервісі Jigsawplanet; папки, документи та тести на Google диску, попрацювали з віртуальною онлайн-дошкою linoit – розміщували на ній навчально-методичні матеріали, проводили рефлексію; грали у дидактичну гру з використанням сервісу Kahoot.

Також під час роботи семінару-тренінгу учасники приєдналися до педагогічної спільноти «Digital Educator Group», дізналися про віртуальну реальність в освітньому процесі та переглянули відео на YouTube в режимі 360.

Семінар-тренінг був проведений методистами кабінету інформаційно-комунікаційних технологій Рівненського ОІППО Горницькою О.В. та Тимощук О.П.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Top