Семінар-практикум для вчителів-логопедів та вчителів-дефектологів міста

24 лютого у ЗЗСО № 1 відбувся семінар-практикум для вчителів-логопедів та вчителів-дефектологів міста на тему «Подолання порушень писемного мовлення у молодших школярів». Метою засідання  було підвищення професійної компетентності та якості роботи вчителів-логопедів та вчителів-дефектологів в роботі з дітьми з порушеннями письма та читання та дітьми групи ризику даного порушення. Господиня заходу, учитель-логопед Кірченко Ольга Анатоліївна, гостинно зустріла своїх колег у ресурсній кімнаті. Учасники семінару мали змогу актуалізувати знання по темі «Дисграфія», переглянути презентацію та відео  уроку для дітей 2 класу з  порушеннями письма та читання «Голосні першого ряду», який провела і записала учитель-логопед Кірченко О.А. Високої ефективності та активності було досягнуто під час воркшопу «Фонетична ритміка», де учасники мали змогу ознайомитися з інноваційною методикою та перейняти досвід Ольги Анатоліївни у проведені даної ритміки (див. фото). Після закінчення семінару-практикуму учасники зустрічі поділилися враженнями щодо почутого і побаченого.