Семінар-практикум для вчителів інформатики

04 травня 2017 р. на базі нашого навчального закладу  відбувся міський семінар-практикум вчителів
інформатики з теми «Формування життєвих  компетентностей школярів шляхом впровадження інноваційних технологій».
Питання, що розглядались на семінарі:

1. Проблеми формування основних груп компетентностей учнів на уроках інформатики через використання інноваційних технологій. (методист методичного кабінету Т.Марчук)
  2. Інструментарій для розробки і створення Web-сайтів. (вчитель інформатики Н.Артемчук)
  3. Сучасні технології системи дистанційного навчання учнів з використанням Google Suite for Education. (заступник директора Л.Бондар)
  4. Практикум “Google Сlassroom – ефективний інстумент сучасного вчителя”. (заступник директора Л.Бондар)

Своїми враженнями про участь у конкурсі «Учитель року» поділилася вчитель Кузнецовської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 1 М.Мамчич, яка в цьому році стала переможцем міського та лауреатом обласного етапів  Конкурсу в номінації «Інформатика».