Семінар для вчителів української мови та літератури міста з питань підготовки учнів до ЗНО-2018

21 листопада на базі нашої школи відбувся семінар для вчителів української мови та літератури міста з питань підготовки учнів до ЗНО-2018 за участю завідувача кабінету ЗНО та моніторингу якості освіти РОІППО І.Опольського. Першим питанням семінару було обговорення нового Закону про освіту. Ігор Валерійович зупинився на змінах та відкритих можливостях, яким цей документ дає старт. Вчителі були детально ознайомлені із системою перевірки сертифікаційних робіт з української мови і літератури та змогли самі попрактикуватись у виконанні та оцінюванні завдань з названого предмета. Учасники семінару залишились дуже задоволені тією корисною інформацією, яку отримали  на семінарі.