Ремонт їдальні завершено!

У Вараському ліцеї №1 15 березня відбулася подія, на яку з нетерпінням чекали учні, їхні батьки та колектив закладу освіти – відкриття шкільної їдальні після капітального ремонту.

За рахунок коштів міського бюджету було здійснено капітальний ремонт їдальні з заміною сантехнічного, вентиляційного та промислового обладнання. При виконані робіт встановлено нову систему вентиляції, опалення, електромереж, покладено кахлі на підлозі і стінах, зроблено шпаклювання і декорування стін, замінено двері. Тепер кожен куточок їдальні, харчоблоку і всіх складських приміщень сяє новими барвами. Чудові умови створені для кухарів у харчоблоці та блоці для миття посуду. Закуплено нове, сучасне технологічне обладнання: електроплити, духові шафи, котли для приготування перших страв, холодильні та морозильні камери, м’ясорубку, овочерізку, робочі кухарські столи, мийки, марміт, посудомийну машину, мийки, стелажі для сушки посуду та багато іншого. Для працівників кухні облаштована санітарна зона: туалет, душ, роздягальня. Окрім того, замінені столи та стільці в обідній залі, а також закуплено новий інвентар та посуд.

Нині важко впізнати залу їдальні з прекрасним освітленням, естетично оформленими стінами та новими зручними меблями. Шкільна їдальня перетворилася на сучасну зону прийому їжі, відпочинку та комфорту для учнів.

У закладі організовано безкоштовне гаряче харчування для учнів 1-4 класів (597 учнів), учнів 5-11 класів (125 учнів) із числа дітей-сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування; дітей з сімей, які отримують допомогу відповідно до Закону України «Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям»; дітей з інвалідністю; дітей з особливими освітніми потребам, які навчаються в інклюзивних класах; учнів, батьки яких є учасниками бойових дій; дітей учасників бойових дій АТО та ООС; дітей із сімей переселенців; дітей віднесених до ІІІ категорії осіб, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи та потребують довезення до закладу.

Вартість харчування для учнів 1-4 класів на одну дитину становить близько 22,16 грн.; для дітей пільгових категорій 5-11 класів – 25,08 грн.