Прийом заяв до 1-го класу!!!

Адміністрація Вараської ЗОШ №1повідомляє, що заяви для зарахування дитини до 1-го класу будуть прийматися виключно через інформаційну систему управління освітою (ІСУО) у період  з 27.04.2020 року по 31.05.2020 року.

Для цього на сайті  ІСУО https://school.isuo.org/ батькам потрібно зареєструватись та подати заяву для зарахування дитини до нашого закладу освіти, створивши картку дитини. До заяви в електронному варіанті долучаються скан-копії (або фотозображення) належної якості наступних документів:

• Скан-копія свідоцтва про народження дитини
  • Скан-копії документу, що підтверджує право на пріоритетність зарахування (документ, що підтверджує місце проживання дитини або одного з її батьків; свідоцтво про народження брата чи сестри, що навчається в даному закладі освіти тощо)

В рядку заяви «Інші обставини, що є важливими для належної організації освітнього процесу» вкажіть освітню програму, за якою буде навчатися дитина: «Інтелект України» або “Розвивальне навчання” або «НУШ».

Для оперативного зворотнього звязку, обов’язково вказуйте  вірний номер телефону.

Про факт приймання чи відхилення поданих заяв система повідомить Вас автоматично на електронну адресу, яку Ви вказували при реєстрації на сайті ІСУО.

Інформація про зарахування дитини буде висвітлена на сайті школи упродовж 01-03 червня 2020 року

На першочергове зарахування мають право:

• діти, які проживають на території обслуговування закладу;
  • діти, які є рідними братами або сестрами дітей, які здобувають освіту у цьому закладі;
  • діти працівників закладу освіти.

Територія обслуговування, яка закріплена за Вараською загальноосвітньою школою І-ІІІ ступенів № 1 Вараської міської ради ( згідно із додатком рішення виконавчого комітету Вараської міської ради № 16 від 28. 02. 2019 року (зі змінами згідно рішення виконавчого комітету Вараської міської ради № 58 від 24.03.2020 року):

• мікрорайон Будівельників, будинки №№ 4/1, 4/2, 4/3, 4/4; 5/1, 5/2, 5/3; 6; 7/1, 7/2;  8/1, 8/2; 9/1, 9/2, 9/3, 9/4;10/1, 10/2; 11;  12/1, 12/2, 12/3, 12/4; 13; 14/l, l4/2; 15/1, 15/2; 16/1, 16/2; 17; 21;  25/1;  25/2; 26/l , 26/2; 27/1,  27/2; 28/1, 28/2; 29/1, 29/2;
  • мікрорайон Будівельників,  гуртожитки №№ l, 2, 3;
  • вулиця Енергетиків, будинки №№ 11, 15, 17 .

До 1-го класу, який буде навчатись за освітньою програмою «Інтелект України» зараховуватимуться діти з усіх мікрорайонів міста.

Після виходу з карантину вам необхідно надати в школу такі документи:

• Скан-копія свідоцтва про народження дитини
  • Медична довідка за формою первинної облікової документації №086-1/о «Довідка учня загальноосвітнього навчального закладу про результати обов’язкового медичного профілактичного огляду»
  • Документ, що підтверджує місце проживання дитини або одного з її батьків

Вчителі, які будуть набирати 1-ші класи у 2020/2021 н.р.:

• Мельник Надія Степанівна (працюватиме за програмою “Інтелект України”)
  • Макоєдова Алла Дмитрівна (працюватиме за програмою розвивального навчання)
  • Кузнєцова Тетяна Василівна
  • Горєлова Людмила Володимирівна
  • Царик Інна Михайлівна

Якщо у Вас виникли додаткові питання, звертайтесь за телефоном:

Директор школи Середа Наталія Антонівна 098-440-95-82