Професія військового – це престижно

26 січня в гості до випускників школи завітали представники військового комісаріату та в/ч 3045. Цікаву та змістовну бесіду з одинадцятикласниками провели військовий комісар міста Вараш майор Кузло та старші прапорщики в/ч 3045 Поменчук і Кужель.

Було відзначено, що на даний час, в умовах гібридної війни та окупації частини українських земель, професія військового стає все більш престижною, держава приділяє велику увагу соціальному захисту військовослужбовців та їх сімей. Учні дізналися про особливості  даної професії, довідалися про військові навчальні заклади України та умови вступу до них.

Адміністрація школи висловлює щиру вдячність військовому комісаріату міста Вараш та в/ч 3045 за тісну співпрацю та допомогу у військово-патріотичному вихованні підростаючого покоління.

За більш детальною інформацією з питань вступу у військові ВУЗи звертатися до вчителя захисту Вітчизни Міцюка В.В.