Про важливе для батьків

15 березня у навчальному закладі відбулися загальношкільні батьківські збори, на яких було розглянуто два важливих питання : «Кір – небезпечна інфекція. Щеплення. Симптоми, профілактика» та  «Правила пожежної безпеки дорослим і дітям».

Чому необхідно робити вчасно щеплення від кору та як розпізнати, чи захворіла дитина, розповіла батькам лікар-педіатр Яблонська Ірина Володимирівна

Головний інспектор Кузнецовського міського сектору ГУ ДСНС у Рівненській області старший лейтенант служби цивільного захисту Ігор Геннадійович Шевчук нагадав батькам про необхідність виховання у дітей навичок культури безпечної поведінки, вдома зокрема, роз’яснив порядок дій у разі виникнення пожежі  та правила використання вогнегасників, а також звернув увагу присутніх на те, щоб вони не залишали своїх дітей без нагляду.

Батьки отримали вичерпні відповіді на усі питання, які в них виникали.