Педагогічна рада «Стоп булінг!»

Нетрадиційне та дуже важливе засідання педагогічної ради  на тему «Шкільний булінг. Попередження випадків жорстокого поводження в освітньому середовищі» відбулося у навчальному закладі 14 листопада.  Засідання було проведено у формі тренінгу. Було докладено зусиль, аби обговорення проблем виховання учнів та попередження випадків булінгу у шкільному житті пройшло цікаво та з користю.

Заступник директора з виховної роботи Пашко Н.М. у своєму виступі нагадала нормативно-правовий супровід протидії булінгу, причини його виникнення, наслідки, продемонструвала результати міжнародних досліджень, проаналізувала роботу навчального закладу щодо профілактики будь – яких форм насилля в учнівському середовищі. Вона запропонувала присутнім переглянути відеофільм UNICEFUKRAINE «Викресли булінг!». Практичний психолог Степанова Л.С. представила на обговорення результати моніторингу проявів булінгу в школі.

Працювали педагоги і практично. За кольорами об’єдналися у групи «агресори», «жертви», «спостерігачі», «учні», «батьки», «вчителі» та, працюючи гуртом, намагалися зрозуміти, чому таким поширеним є це явище серед дітей, які причини проявів агресії та як їм запобігти. Завдячуючи майстерному виконанню колегами вправи «Маска», озвучені реальні історії дітей, які зазнали насилля, вразили присутніх у залі.

У своєму рішенні члени педагогічної ради визначили заходи, які допоможуть виявляти небезпечні ситуації щодо булінгу під час освітнього процесу у закладі та належно реагувати на них, запроваджуючи чіткі процедури втручання.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *