Обласний тур Всеукраїнського конкурсу “Учитель року – 2019”

Конкурс «Учитель року» – це своєрідний підсумок фахової майстерності вчителя, демонстрація найкращих професійних умінь, особистих методичних знахідок,  володіння сучасними освітніми технологіями;  це новий етап на шляху до підняття престижу учительської праці, авторитету серед колег та учнів, змога проявити свої здібності. Серед основних його завдань: виявлення та підтримка талановитих педагогічних працівників, поширення кращого педагогічного досвіду, розвиток творчого потенціалу вчителя та підвищення його професійної майстерності. Також це свято великої щедрої, вчительської душі, час вшанування відважних педагогів, що наважилися піти на випробовування, аби утвердити своє професійне «Я».

Цьогоріч конкурс «Учитель року-2019» проводився 21 і 22 лютого у номінаціях: «Вчитель інклюзивного класу», «Географія», «Французька мова», «Основи здоров`я» та «Захист Вітчизни».

У Конкурсі брали участь 33 педагоги закладів загальної середньої освіти області. У номінації «Географія» свою творчість, педагогічну майстерність, оригінальність демонструвала вчитель географії Вараської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. №1 Колодій Лариса Андріївна. Випробовування були непрості, новаторські, різнопланові, але й учасники – люди, які не звикли йти легкими шляхами до поставлених цілей.  Кожен етап конкурсу був по-своєму цікавим, творчим, креативним. Це були змагання кращих педагогів області які продемонстрували вміння реалізувати сучасні підходи в освіті, формувати ключові та предметні компетентності, наскрізні вміння, задекларовані у проекті Концепції нової української школи, вміння впроваджувати інноваційні педагогічні та здоров’язбережувальні технології, інтерактивні форми роботи з учнями.

За результатами конкурсних випробувань Л.Колодій стала лауреатом Конкурсу у номінації «Географія», увійшовши до четвірки кращих із кращих педагогів Рівненщини. Уся шкільна родина Вараської ЗОШ №1 щиро вітає Ларису Андріївну із високими здобутками в Конкурсі та перемогою! Перемогти – не завжди означає бути першим. Перемога – це коли ти став кращим, ніж був. А найбільшою винагородою за Вашу сумлінну працю, неповторність та творчу наснагу нехай будуть взаєморозуміння, любов і повага Ваших учнів бо це доказ того, що Ви «на своєму місці». Нехай кожен день приносить Вам радість і задоволення від зробленого, а ваші  щирість і талант знаходять відгук у серцях ваших вихованців.

Нових вам злетів, нових перемог, бажання творити, мріяти і просто жити!!!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *