Обласний форум молодих педагогів

Молоді педагоги нашого ліцею відвідали Обласний форум молодих педагогів із теми “Сучасний урок в умовах реалізації компетентнісної парадигми освіти: теорія і практика”, який відбувася у м. Рівне 4 жовтня 2022 року на базі РОІППО. Відвідування такого заходу організовувалось Вараським центром професійного розвитку педагогічних працівників на чолі з керівником Оленою Матвіюк. Управління освіти забезпечило централізований довіз учасників транспортним засобом.

Цьогоріч у наш ліцей прийшли працювати 10 молодих педагогів, які вперше працюють вчителем. Форум відвідали четверо з них:

• Ярошик Анна – вчитель історії
  • Жовтобрух Вікторія – вчитель фізкультури
  • Кущик Ілона – асистент вчителя
  • Мацюк Юлія – педагог-організатор

Візит розпочався з фотовиставки світлин Дмитра Козацького(позивний “Орест”) “Азовсталь. Світло переможе”. Ці світлини нікого не залишили байдужими.

Далі відвідали відкриття форуму .Із вітальним словом до учасників звернувся директор департаменту освіти і науки Рівненської обласної державної адміністрації Петро КОРЖЕВСЬКИЙ та Алла ЧЕРНІЙ, директор інституту, кандидат політичних наук, доцент. Роботу форуму було активно продовжено в 15 секціях із предметів освітніх галузей, де працівники інституту поділилися з молодими колегами досвідом підготовки, проведення та самоаналізу сучасного уроку, застосування сучасних технологій та методик.

На завершення молоді педагоги Вараської громади відвідали Рівнеський обласний науковий ліцей – інтернат і познайомились з неймовірно харизматичним керівником закладу Наталя Сосюк , яка провела екскурсію яскравим , сучасним закладом, стіни якого прикрашають репліки Марії Приймаченко ,а день дітей починається з молитви. Пані Наталія розповіла про здобутки учнів і педагогів , а також поділилась управлінськими і педагогічними секретами з молодими педагогами . Слухали затамувавши подих.

Наші молоді колеги отримали масу емоцій та вражень. Щиро вдячні за надану можливість відвідати захід Вараському ЦПРПП, Управлінню освіти виконавчого комітету Вараської міської ради та Рівненському ОІППО.