Обласний форум молодих педагогів

Молоді педагоги нашого ліцею відвідали Обласний форум молодих педагогів із теми “Сучасний урок в умовах реалізації компетентнісної парадигми освіти: теорія і практика”, який відбувася у м. Рівне 4 жовтня 2022 року на базі РОІППО. Відвідування такого заходу організовувалось Вараським центром професійного розвитку педагогічних працівників на чолі з керівником Оленою Матвіюк. Управління освіти забезпечило централізований довіз учасників транспортним засобом.

Цьогоріч у наш ліцей прийшли працювати 10 молодих педагогів, які вперше працюють вчителем. Форум відвідали четверо з них:

  • Ярошик Анна – вчитель історії
  • Жовтобрух Вікторія – вчитель фізкультури
  • Кущик Ілона – асистент вчителя
  • Мацюк Юлія – педагог-організатор

Візит розпочався з фотовиставки світлин Дмитра Козацького(позивний “Орест”) “Азовсталь. Світло переможе”. Ці світлини нікого не залишили байдужими.

Далі відвідали відкриття форуму .Із вітальним словом до учасників звернувся директор департаменту освіти і науки Рівненської обласної державної адміністрації Петро КОРЖЕВСЬКИЙ та Алла ЧЕРНІЙ, директор інституту, кандидат політичних наук, доцент. Роботу форуму було активно продовжено в 15 секціях із предметів освітніх галузей, де працівники інституту поділилися з молодими колегами досвідом підготовки, проведення та самоаналізу сучасного уроку, застосування сучасних технологій та методик.

На завершення молоді педагоги Вараської громади відвідали Рівнеський обласний науковий ліцей – інтернат і познайомились з неймовірно харизматичним керівником закладу Наталя Сосюк , яка провела екскурсію яскравим , сучасним закладом, стіни якого прикрашають репліки Марії Приймаченко ,а день дітей починається з молитви. Пані Наталія розповіла про здобутки учнів і педагогів , а також поділилась управлінськими і педагогічними секретами з молодими педагогами . Слухали затамувавши подих.

Наші молоді колеги отримали масу емоцій та вражень. Щиро вдячні за надану можливість відвідати захід Вараському ЦПРПП, Управлінню освіти виконавчого комітету Вараської міської ради та Рівненському ОІППО.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *