Обласні баскетбольні змагання

20 березня у Рівному відбулися фінальні змагання обласної Спартакіади школярів з баскетболу серед дівчат. Серед чотирьох кращих команд Рівненщини змагалися і баскетболістки Вараша: Ольга Плаксіна, Настя Дерев’янчук, Саша Позднякова, Софія Стасюк, Катя Петрова, Аделіна Петрусь, Юля Шульга, Настя Гутник, Аня Пилипчук, Даша Савонік та Ангеліна Герасимчук (учениці першої, третьої та п’ятої шкіл).

Чемпіонками Спартакіади без проблем стали господарки паркету: Рівне – Дубно – 41 : 9, а «бронзу» порівняно легко здобули наші дівчата: Вараш – Рівненський район – 22 : 8.

А 21 березня у  Рівному відбувся ще один своєрідний шкільний баскетбольний фестиваль – обласний фінал Всеукраїнської баскетбольної ліги 3 Х 3 серед хлопців та дівчат двох вікових категорій.

Наші дівчата представляли місто у двох вікових категоріях.

Учасниці старшої вікової групи (Позднякова Олександра, Стасюк Софія, Шульга Юлія та Петрусь Аделіна) за результатами змагань посіли ІІІ місце. А дівчата молодшої вікової групи посіли ІІ місце серед команд-учасниць Рівненської області, поступившись лише господарям майданчику – 28 школі м. Рівне.

Вітаємо призерок та їх наставників! Бажаємо нових успіхів та перемог!!!