Наукові битви з агробіології

З метою сприяння популяризації агробіологічних наук серед школярів і школярок та розвитку їхнього потенціалу відбулись всеукраїнські наукові змагання з агробіології серед учнів 10-11 класів в рамках освітньо-грантової програми Scientibattle.

Наш ліцей представляла команда “STEAMери” на чолі з керівником Оксаною Єсик. Бажання змагатись у наукових битвах виявили такі учні 10-11 класів:

1. Лаврусік Денис
  2. Герман Вікторія
  3. Слобода Ірина
  4. Гук Дарина
  5. Булан Ольга
  6. Момоток Анна

Зареєструвалися на наукові битви команди з 24 областей України, таких команд було більше 200.

Кожна наукова битва була фокусована на STEM предметах шкільної програми з цікавим акцентом аграрного спрямування. Наукові змагання проходили у формі онлайн-вікторин у два етапи.

Відбіркові битви відбувалися за кластерами з 27.10 по 10.11.2021. Кластер 1 представляли більше 40 команд Закарпатської, Львівської, Івано-Франківської, Волинської, Рівненської, Тернопільської, Чернівецької, Хмельницької та Житомирської областей.

10 листопада відбулась наукова битва Кластеру 1, до скла ду якого ввійшла і наша команда “STEAMери” . Маємо чудовий результат: наші “STEAMери” здобули 3 місце і вийшли у фінал, тобто увійшли у 12-ку кращих команд України в наукових битвах з агробіології!

17 листопада відбулась фінальна битва для переможців відбіркових битв! У наших Стімерів був чудовий настрій та командний дух! Команда працювала злагоджено та швидко. Маємо теж гарні результати: 5-те місце серед 12 команд фіналістів!

А як проходила наукова битва можна дізнатися за посиланням – https://www.youtube.com/watch?v=wSijFKtFjqY

Ви всі круті, дякуємо вам за гру! Це було драйвово та, навіть, моментами складно! Але ви всі впоралися!