Міжнародні освітні конкурси «Олімпіс 2018 – Весняна сесія».

Запрошуємо учнів 1—11 класів взяти участь у Міжнародних дистанційних освітніх конкурсах «Олімпіс 2018 – Весняна сесія».

З 1 до 31 березня відбудуться 5 конкурсів з таких предметів: українська мова і література, англійська мова, математика, інформатика, біологія (природознавство).

Мета конкурсів – підвищення мотивації учнів до навчання. Це не олімпіада, в конкурсах є завдання різної складності, тому в них можуть брати участь всі учні без винятку.

Всі учасники конкурсів отримають друковані іменні дипломи і грамоти (буде надіслана посилка на адресу школи). Учні з класів, у яких візьмуть участь більше 10 учнів, додатково отримають розклад уроків «Олімпіс». Призовий фонд: планшетні комп’ютери, ел. книга і цифровий мікроскоп.

Конкурси «Олімпіс» відбуватимуться з 1 до 31 березня 2018 р. на сайті www.olimpis.com.ua Взяти участь можна в будь-який зручний час, краще – в комп’ютерному класі (рекомендуємо), а якщо не буде такої можливості – вдома.

Загальна вартість участі одного учня в конкурсах (від 1 до 5 конкурсів):

• якщо учня реєструє вчитель – 50 грн.
  • індивідуальна участь – 100 грн.

Реєстрація на участь в конкурсах і докладна інформація: www.olimpis.com.ua