Міжнародна конференція “Нові педагогічні підходи в STEAM-освіті”

26-27 вересня 2019 року Київський університет імені Бориса Грінченка приймав поважних гостей і партнерів – учасників Міжнародної конференції “Нові педагогічні підходи в STEAM-освіті”, яка відбулась за проектом “Модернізація педагогічної вищої освіти з використання інноваційних інструментів викладання” (MoPED) програми ЄС Еразмус+КА2: проекти співпраці задля розвитку інновацій та обміну успішними практиками – Розвиток потенціалу вищої освіти.

Учасниками конференції були викладачі усіх університетів-партнерів проекту з України, Іспанії, Польщі, Кіпру. У конференції взяли участь і і наші педагоги : заступник директора Людмила Бондар, вчитель інформатики Наталія Лесь. методисти міського методичного кабінету Яна Горегляд та Тетяна Марчук,

Інтерес і змістовне обговорення викликали виступи міжнародних експертів Тон де Йонга (Ton de Jong), професора, завідувача кафедри методики Освітні Tехнології, Університет Твенте, м.Енсхеде, Нідерланди та Яна М. Павловські (Jan M. Pawlowski), доктора наук, професора з інформаційних систем для бізнесу, Інститут інформатики Університету прикладних наук Рур Вест, м.Мюльхайме-на-Рурі, Німеччина. Цікаво було дізнатись про передові світові ідеї щодо активного навчання студентів педагогічних та природничих спеціальностей, екосистему Go-Lab для інноваційної освіти STEAM, цифрову трансформацію та як організовувати своє професійне життя в еру діджиталізації.

На другий день конференції більше 100 учасників відвідали дві лінійки паралельних тренінгів для вчителів закладів загальної середньої освіти та викладачів педагогічних університетів:

  • «Застосування ігрових сценаріїв у навчальних робототехнічних моделях на базі MiniRobo. Освітня робототехніка»,
  • «Від класичного уроку до дослідницько-орієнтованого навчання»,
  • «Використання онлайн редакторів в роботі із навчальним відео»,
  • «Проектування перевернутого STEAM уроку».

Всі учасники отримали технологічні сувеніри із брендом у подарунок на згадку про конференцію, присвячену новітнім світовим тенденціям – STEAM освіті.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *