Літній мовний табір “Sunny World”

Протягом двох тижнів – з 29 травня по 08 червня 2018 року у Вараській загальноосвітній школі I – III ступенів №1 працював пришкільний літній мовний табір “Sunny World”. Табір відвідували 50 школярів 2-8  класів. Кожен день у таборі проходив весело та цікаво. Учні здобували необхідні мовні навички, спілкуючись іноземною мовою у невимушеній атмосфері.

Навчання іноземної мови поєднувалося з кращими виховними методиками, процес пізнання – з відпочинком. Виховний процес у таборі було організовано за тематичними днями: “День знайомств”, “День природи“, “День мистецтва“, “День кулінара“ та інші. Діти із задоволенням брали участь у іграх, змаганнях, квестах, проектних презентаціях.

У таборі працювало сім вчителів англійської мови. Було сформовано загони згідно вікових груп:

CARMOMILE – учні молодших класів (вчитель: Шостацька Марія Василівна)

DRAMA CLUB – учні п’ятих класів (вчителі: Бірук Марія Володимирівна; Линка Тетяна Степанівна)

RAINBOW – учні п’ятих класів (вчитель: Липовська Людмила Петрівна)

BOOKWORMS – учні шостих класів (вчитель: Делех Олена Михайлівна)

CHICKs – учні восьмих класів (вчитель: Єржикевич Лариса Юріївна).

Основним напрямком роботи табору була ігрова та проектна діяльність у вдосконаленні розмовної англійської мови. Метою ЛМТ було створення англомовного середовища та умов для заохочення учнів до вивчення англійської мови, сприяти самостійній підготовці вдома. Одним із завдань табору було спонукати школярів практично застосовувати знання з англійської мови, отримані під час навчального року. В ході підготовки до занять вчителі користувалися вебсайтами Британської Ради, матеріалами Оксфордських підручників, словниками фразеологізмів та іншими джерелами.

Метою та завданням ЛМТ були:

– розвиток інтересу учнів до вивчення англійської мови;

– збагачення словникового запасу;

– розширення загального кругозору;

– подолання мовного бар’єру;

– розвиток творчих здібностей;

– виховання поваги до традицій та звичаїв інших народів;

– вміння використовувати іноземну мову в побуті;

Форми та методи, які вчителі використовували у своїй роботі це: рольові ігри, проекти, екскурсії, змагання, конкурси, вікторини.

“NON STOP LEARNING, NON STOP FUN – OUR SUMMER HAS BEGUN”-  девіз, який було обрано для роботи в таборі.

Діти із задоволенням відвідували табір, місце, де було створене мовне середовище, де панувала атмосфера взаємоповаги, взаємодопомоги та розваг. ЛМТ дав можливість дітям весело та цікаво провести час, отримати пізнавальну інформацію, навчитися новому та переконатись у важливості вивчення іноземної мови.