Конкурс «Вифлеємська зірка»

Учениці ліцею отримали призові місця у міському конкурсі «Вифлеємська зірка»

Протягом грудня  на базі Будинку дитячої та юнацької творчості проводився міський етап дистанційного етнографічного конкурсу колядок, щедрівок та різдвяних піснеспівів «Вифлеємська зірка» серед учнів закладів загальної середньої та позашкільної освіти Вараської міської територіальної громади. Музичні твори були представлені у ІІІ вікових категоріях: І – 6-10 років; ІІ – 11-14 років; ІІІ – 15 – 17 років.

В заході взяли участь п’ять ансамблів, три дуети та  п’ять виконавців-солістів від закладів загальної середньої освіти і Будинку дитячої та юнацької творчості.

У складі журі – керівники музичні закладів дошкільної освіти: Валентина НАЙДИЧ (НВК №10), Надія ПАМПУШИК (ЗДО №2), Ольга ПАШКО (ЗДО №11).

Учениця 2-го класу Вараського ліцею №1 Рибчинчук Анастасія під керівництвом Жукової Марії Антонівни посіла ІІІ-ге  місце у віковій категорії 6-10 років.

У віковій категорії 15 – 17 років, наша талановита учениця Різанович Вікторія під керівництвом Тищук Ніни Володимирівни виборола ІІ-ге призове місце.

Незважаючи на дистанційний етап свято вдалося і принесло справжні позитивні емоції для жителів громади, які змогли переглянути виступи дітей у соціальних мережах!

Щиро вітаємо наших переможців!