Конкурс учнівської молоді з інформаційних технологій м. Рівне

Листопад 2017 року: команда нашої школи взяла участь у Обласному конкурсі учнівської молоді з інформаційних технологій.

Конкурс проводиться щороку з метою виявлення та підтримки обдарованої молоді, надання їй допомоги у виборі професії, стимулювання інтересу дітей до поглибленого вивчення інформаційних технологій, поширення і впровадження сучасних прийомів і методів навчання в навчально-виховний процес гуртків інформаційно-технічного профілю, активізації різноманітних форм позакласної та позашкільної роботи з учнями.

Конкурсні випробування проводилися у трьох номінаціях: «Офіс-менеджмент» «Веб-дизайн» та «Програмування».

До складу команди під керівництвом Мамчич Мирослави Сергіївни за окремими номінаціями увійшли учні 9-Б класу:

• Сєров Іван – номінація “Програмування”
  • Бондар Ілля- номінація “Офіс-менеджмент”
  • Васін Максим- номінація “Офіс-менеджмент”
  • Василишин Євген- номінація “Веб-дизайн”
  • Артемчук Володимир- номінація “Веб-дизайн”

В результаті Василишин Євген посів 2-ге особисте місце у своїй номінації. Вцілому команда посіла 4-те місце в області.