Конкурс “Учитель року” відкриває нові імена

Упродовж 23 років конкурс «Учитель року» відкриває нові імена талановитих педагогів, об’єднує відданих своїй справі, творчих, відкритих до нових знань, готових ділитися своїми надбаннями вчителів.

Сьогодні ім’я вчителя фізики Вараської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 Сидорчик Катерини Михайлівни, відоме не тільки в нашому місті, області, а і по всій Україні. Конкурс «Учитель року» завершився у квітні 2018 року, але нагороди знаходять своїх героїв по сьогоднішній день.

2 жовтня 2018 року у м. Києві у залі колегії МОН відбулася зустріч Міністра освіти і науки України Лілії Гриневич з переможцями та лауреатами всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2018». Учасником даного заходу була лауреат конкурсу в номінації «Фізика» Сидорчик Катерина Михайлівна, вчитель фізики, заступник директора школи з навчальної роботи. Під час зустрічі з представниками Міністерства освіти і науки України педагоги обговорювали питання реформи освіти, а також шукали шляхи подолання проблеми, що стосуються освітнього процесу у школі.

На цій зустрічі Катерина Михайлівна була нагороджена почесною грамотою Верховної Ради України. До пакету нагород увійшли також ювілейні монети “Серце віддаю дітям”, які Національний банк України випустив до 100-річчя від дня народження Василя Сухомлинського.

Колектив школи щиро вітає Сидорчик Катерину Михайлівну із цією високою та почесною нагородою. Зичить міцного здоров’я, творчого натхнення та неспокою у роботі, подальшого професійного росту, оптимізму, лише позитивного настрою та віри у краще майбутнє нашої освіти.