Інженерний тиждень

З 15 по 22 січня 2020 року наша школа стала однією з 707-ми шкіл України, які долучились до проведення інженерного тижня. Упродовж  цих днів наші мейкери та винахідники конструювали, ліпили, клеїли, творили свої вироби з підручних матеріалів. Діти школи просто в захваті від такої масової події і виявили бажання займатись таким мейкерством під час уроків! Діти молодших класів з особливим захопленням робили сніговиків зі штучного снігу, адже малечі цьогоріч його так не вистачає. Робототехніка, звичайно, зацікавила всіх без винятку, таких виробів у нас було кілька, які демонструвались на спеціальному полі для змагань роботів. Найбільш активними учасниками виявились наступні класи:

• 2-А (лабіринт, тягни-штовхай, башта з зубочисток)
  • 3-В (анемометр, їдальня з підсвіткою, тягни-штовхай, блискавка, ґудзик-дзиґа, кухонний столик, спектроскоп, вежа, веселка, ліжко, театр, святковий стіл)
  • 4-Б (вежа, ланцюг, пан флейта, ракета, штучний сніг)
  • 4-В (ракета, маракаси, штучний сніг, лабіринт, ланцюг, башта з зубочисток)
  • 4-Г (вежа, ланцюг, штучний сніг, тягни-штовхай, лабіринт)
  • 4-Є (штучний сніг, вежа, ланцюг, ракета)
  • 5-А (робо-рука)
  • колективі винаходи учнів середньої школи (реактивний автомобіль, гідравлічний ліфт, марсохід, робо-рука, механізм підйому підземних вод)
  • робототехніка команди 5- 6 класів “Just Do It” (роботанк, рободрагстер, робосудно на повітряній подушці, сигналізація, музика кольорів, інші вироби з Lego )

22 січня відбулась виставка винахідників інженерного тижня з демонстрацією виробів від кожного класу чи колективу, які долучились до проведення інженерного тижня. За кращі інженерні рішення проводилось голосування по QR-кодах та в паперовому варіанті. В якості приємних сюрпризів були настільні розвивальні ігри, додаткові заняття з робототехніки та уроки-VR. Без сюрпризів не залишився жоден клас, що брав участь у інженерному тижні.