Інтелект України

Відвідати офіційну сторінку науково-педагогічного проекту “Інтелект України”

Інтелект – один із найдорожчих ресурсів. Щоб пересвідчитися, наскільки цінним у сучасному світі є інтелект, варто переглянути інформацію про галузі економіки, що найбільш динамічно розвиваються: телекомунікації та Інтернет-проекти, фінансова галузь, високотехнологічне виробництво і ринок програмних продуктів. Навіть металургію, нафтопереробну та хімічну промисловість не можна уявити без сучасних технологій, і наукоємність цих галузей невпинно зростає.

Сутність проекту полягає не в насиченні дитини поглибленими знаннями, а у набутті нею, перш за все, необхідних навичок роботи з інформацією, аналізу, гнучкого творчого мислення, самоконтролю та самооцінки, швидких реакцій,раціональної організації навчальної праці; розвитку пізнавальних процесів — сприйняття, пам’яті, мислення, уяви й уваги; розвитку якостей особистості школяра — цілеспрямованості, працелюбності, організованості, охайності, наполегливості, волі тощо.

Шановні батьки!

Якщо Ви вважаєте, що Ваша дитина допитлива й розумна, якщо Ви пов’язуєте майбутнє своєї дитини з інтелектуальною сферою – ми чекаємо на Вас. За додатковою інформацією радимо звернутися до нашої школи – учасника всеукраїнського науково-педагогічного проекту “Інтелект України”.

Переглянути відео уроків у нашій школі

Add a Comment