Науковий пікнік “Смакуй науку”

11 жовтня 2019 року команда нашої школи з робототехніки «Just Do It»  на  чолі з її керівником – вчителем інформатики Л.А.Бондар, та представником школи – заступником директора з навчальної роботи Н. А. Огородник,  по запрошенню Сарненського ліцею «Лідер» взяла участь у надзвичайно цікавому, новому заході – науковому пікніку «Смакуй науку».

Це був незабутній відпочинок з проведенням експериментів, які ліцеїсти, учні Володимирецького колегіуму, Дубровиці та факультативу з робототехніки нашої школи перетворили на цікаві розваги. Учасники пікніка розкривали закони фізики, досліджували біологічні процеси, хімічні реакції, експериментували у юриспруденції, випробували себе у логіці та пізнавали в психології, досліджували небо, представляли власні вироби тощо. Кожний охочий мав змогу власноруч провести експеримент, подивитись у мікроскоп, позмішувати хімічні речовини, проекспериментувати з оптичними ілюзіями, вогняною кулею, із сухим льодом і дослідити багато чого іншого. Під час наукового пікніка усі учасники тішилися, відкривали невідоме і цікаве для себе, мали змогу обрати захоплення для душі, а старшокласники, можливо, визначитися із майбутньою професією.

Команда наших юних робототехніків, яка носить назву “Just Do It”, представила STEAM-освіту, приїхавши на пікнік з власними роботами:

  • робот-Танк (Клим Максим та Панченко Філіп),
  • робот-Знап (Артемчук Олег та Заруцький Максим),
  • робот-Пес (Грушевський Ярослав та Мамчиць Ілля),
  • робот-Слон (Семенчук Артем та Німецков Олександр),
  • робот-Змія (Килюх Віктор),
  • робот-Тяга (Озерська Наталя та Анчук Поліна),
  • робот-Жабка (Мацюк Назар та Литвинчук Ліза).

Роботи, сконструйовані самими дітьми, та самі юні інтелектуали-конструктори викликали неймовірне захоплення як у дітей так і у дорослих. Сучасна робототехніка, яку продемонстрували наші учні, до речі вони були наймолодшими учасниками на заході, була класним, найновішим досягненням в STEAM-науках. Ми вітаємо учасників і керівника команди Бондар Людмилу Анатоліївну із ІІ місцем у конкурсі «Професії». Також  за новаторство, майстерність, винахідливість команда була нагороджена грамотою та отримала 2 чудові подарунки: гра «Твістер» та гра «Уно». Приємно було чути щирі відгуки учасників та гостей наукового пікніка на кшталт «Ці малі реально круті!!!»)

Повертаючись додому, трішки стомлені, але дуже задоволені, діти розмірковували над тим, що наука – це дуже цікаво.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *