Гурт «Світанок» став призером фестивалю-конкурсу «Злата Фест. Золоті таланти України»

5-6 травня 2018 року у мальовничому селищі Клевань на Рівненщині відбувся фестиваль-конкурс «ЗлатаФест. Золоті таланти України». Майже півсотні творчих колективів та окремих виконавців із різних куточків України демонстрували свої таланти та творчі здібності. Київ, Львів, Хмельницький, Чернігів, Рівне, Володимир-Волинський (Волинська обл..), Хоростків (Тернопільська обл..), Перемишляни (Львівська обл..), Славута, Нетішин (Хмельницька обл..), Вараш, Володимирець, Велика Омеляна (Рівненська обл..) – саме такою була географія фестивалю.
Музичний гурт «Світанок» ЗНЗ №1 міста Вараш також взяв участь у цьому конкурсі. Це дебютний виступ, адже за короткий час своєї діяльності (із січня 2018 року) колектив брав участь тільки у шкільному концерті. За результатами фестивалю-конкурсу гурт «Світанок» посів почесне ІІ місце у номінації «Вокально-інструментальні ансамблі». Це вагоме досягнення для новоствореного колективу та перша сходинка до подальших творчих вершин. Щиро вітаємо керівника Міцюка Віктора Васильовича та всіх учасників колективу, а саме: Серховець Марину, Гупала Миколу, Гошту Романа, Раєвського Івана, Делеха Богдана, Кравця Артема.

Звичайно, участь у подібних заходах потребує відповідної фінансової підтримки. Велика вдячність ППФ «ІМБЕКС» та особисто керівнику Ткачуку Юрію Анатолійовичу. Ви здійснили ще одну мрію юних талановитих учнів нашої школи. Дякуємо за розуміння і підтримку та сподіваємось на подальшу співпрацю. А також щира вдячність управлінню освіти виконавчого комітету Вараської міської ради за сприяння в організації поїздки та наданий автомобільний транспорт.