«Формула здоров’я»

Згідно річного плану роботи школи початок квітня був присвячений веденню здорового способу життя.

"Формула здоров'я"

#HealthySchools_UA : заради здорових і радісних школярів»«Формула здоров’я»Проблема здоров’я нації, молоді зокрема, сьогодні досить актуальна. На жаль, юне покоління часто діє спонтанно, емоційно, не замислюючись про наслідки, обирає не завжди правильний шлях. Із закликами дбати про здоров’я, вести здоровий спосіб життя звернулися до учнів старшокласники у переддень Всесвітнього дня здоров’я. Таким заходом у навчальному закладі було розпочато Тиждень БЖД.

Опубліковано Вараська загальноосвітня школа І-ІІІст. 1 Пʼятниця, 5 квітня 2019 р.

Здоров’я – найцінніше, що є у людини. Цю народну мудрість добре знає старше покоління.
“Спосіб життя – це той чинник здоров’я, який здебільшого залежить від нашої поведінки, тобто від тебе. А отже, своє здоров’я можна або поліпшувати, або псувати”, – такими словами звернулася до старшокласників ЗОШ №1 лікар Зюзь А.Р. напередодні Всесвітнього дня здоров’я та розповіла про ті чинники поведінки, які псують здоров’я, та ознайомила з додатковими заходами, які допоможуть його зміцнити.

У рамках Тижня здоров’я для учнів 6-х класів проведено вікторину про здоровий спосіб життя

для учнів 8-х класів проведено квест “Здоровим будь”,

для учнів 9-х класів було проведено тренінг “Ще один крок у доросле життя ”, де учні ознайомились з питаннями фізіологічної і соціальної зрілості, з хворобами ІПСШ, сучасними засобами контрацепції, статистикою, що до репродуктивного здоров’я молоді на Україні; обмірковували ситуації, формували у юнаків та дівчат морально-етичні цінності; свідоме ставлення до шлюбу, створення сім’ї, народження дітей.